Rom i leilighet Pilestredet 100B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal10 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie6 933
- Inkludert Varmtvann
- Depositum20 100
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Alarm
- Balkong
- Hvitevarer
- Møbler
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Koselig og sentral leilighet på Adamstuen
Heisann!
Jeg er på leting etter en trivelig, sosial, ryddig og ansvarsfull person til å framleie rommet mitt til for perioden Januar - Juni. Jeg bor med to veldig hyggelig folk, ei som jobber som lektor og en som jobber som jurist. Vi bor en svært romslig leilighet med stor balkong, separert bad og toalett, romslig stue og kjøkken. Leiligheten medfølger en bod på 7kvm i leiligheten, samt en mindre i byggets garasje. Til sammen har leiligheten et areal på litt over 90kvm.
Leiligheten ligger veldig sentralt til, og har både trikk (17 og 18 stopper på Adamstuen) og buss (20, 25 og 28 stopper på Vestre Aker kirke) innenfor fem minutters gange. Det tar også rundt 15 minutter å gå til Majorstuen hvor all kollektiv transport er tilgjengelig.
Strøm og internett er ikke inkludert i leien, men vi har spotprisavtale fra Fortum (denne varierer) og internett fra Telia (rundt 163 kr per pers).
Bildene er noe gammelt, da visse møbler er blitt byttet ut. --> Sender nye ved etterspørsel. Møblene som blir igjen fra meg til jeg returnerer er seng, skrivebord, lamper, kommode og skap.
Ta kontakt ved videre interesse! Gleder meg til å høre fra deg :)
Hilsen, Helene
Beliggenhet
Adresse: Pilestredet 100B, 0358 Oslo
Sist endret: 10.09.2025 13:17