Rom i bofellesskap Uelands Gate 65C, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal6 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.10.2025
Betingelser
- Månedsleie10 000
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum30 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Hage
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Parkett
- Peis/Ildsted
- Sentralt
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Ledig rom i jentekollektiv på Sagene
Leter du etter et hyggelig sted å bo på Sagene?
Fra 1. oktober har vi et ledig rom i kollektivet vårt på Rivern. Fra før er vi to jenter på 25 år, en lektor og en masterstudent ved NMBU. Vi er ryddige, utadvendte og setter pris på å tilbringe tid sammen.
Leiligheten ligger i tredje etasje og er på ca. 67 kvm. Den har tre soverom, en stor og romslig stue, nyoppusset kjøkken og bad, samt fire boder med rikelig lagringsplass. Kabel-TV og internett er inkludert i leien.
Rivern er et av de mest sjarmerende områdene på Sagene, med grønne bakgårder, samlingsplasser og en hyggelig atmosfære. Når været tillater det, spiser vi gjerne middag ute i bakgården og nyter solen. Beliggenheten er dessuten svært sentral med matbutikker rett rundt hjørnet, og med busslinjene 20, 34, 37 og 54 bare to minutter unna.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Uelands Gate 65C, 0462 Oslo
Sist endret: 02.09.2025 20:29
Logg inn for å kontakte annonsøren