Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Rødstuveien 6, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal53 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.10.2025

Betingelser

  • Månedsleie18 500
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum37 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Fellesvaskeri
  • Hvitevarer
  • Lademulighet

Utfyllende informasjon

Korttidsleie - Lys og gjennomgående 2-roms på Sinsen

Leier ut leilighet i 4 måneder, utgangspunktet ut januar, kan kanskje forlenges litt etter avtale. Leiligheten skal pusses opp høsten 2026, så leiligheten leies ut frem til det skal settes i gang.

Rødstuveien 6 ligger på Sinsen i bydel Grünerløkka, midt mellom Carl Berner og Løren. Det er kort vei til både buss, flybuss, og trikk (Rosenhoff, 5 min unna) og t-bane (Løren og Carl Berner, ca 10 min). Gangavstand til
bl.a. parkene Torshovdalen og Tøyenparken, samt livlige Grünerløkka.

Lys og gjennomgående 2-roms selveierleilighet med godt utnyttet planløsning. Leiligheten ligger i høy 1. etasje. Her får du en innbydende stue som er enkel å møblere, separat kjøkken, entré, soverom, samt et flislagt bad med varmekabler. Fra stuen er det utgang til en vestvendt balkong. Eiendommen ligger svært sentralt til i forhold til alle kollektivforbindelser, men samtidig oppleves det som et
rolig og behagelig område. Leiligheten er også i gåavstand til flust av grøntarealer, kaféer, utesteder, butikker osv. Du har alt du trenger rett rundt hjørnet.

Depositum: 2 x månedsleie

- Parkering medfølger
- Varmtvann, fyring og internett er inkludert
- Strømabonnement tegnes av leietaker.


Visningsinformasjon

Visning vil foregå 12. september på ettermiddag.


Beliggenhet

Adresse: Rødstuveien 6, 0572 Oslo

Annonse-ID: 358445
Sist endret: 19.08.2025 14:03

Logg inn for å kontakte annonsøren