Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Mandalls Gate 5C, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.09.2025

Betingelser

  • Månedsleie11 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum22 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møbler
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Sentralt og romslig rom tilgjengelig for korttidsleie

Er du på utkikk etter et koselig og sentralt sted å bo i Oslo? Grunnet utveksling leier jeg ut et rom på ca. 10 kvadratmeter i en fullt møblert leilighet, perfekt for deg som trenger et sted å bo fra starten av september til slutten av desember.

Leiligheten ligger sentralt i Oslo, med gangavstand til kollektivtransport, butikker, kafeer, treningssenter og alt du trenger i hverdagen. Du deler leiligheten med Morten, som er 27 år og kommer fra Trondheim. Han jobber fulltid og på fritiden liker han å trene, se en god film, lage god mat og være sosial med venner.

Rommet er romslig med seng på 140 cm og et PAX-skap på 2 meter, dermed har du god plass til oppbevaring.

Månedspris: 11 000 kr.
Internett, strøm og varmtvann er inkludert i prisen.
Depositum: 22 000 kr.

Vi ser etter en ansvarsfull, ryddig og hyggelig person som setter pris på et rolig og trivelig bomiljø.


Visningsinformasjon

Ta kontakt med litt info om deg selv hvis du er interessert og ønsker å komme på visning – vi gleder oss til å høre fra deg.


Beliggenhet

Adresse: Mandalls Gate 5C, 0190 Oslo

Annonse-ID: 358121
Sist endret: 15.08.2025 14:41

Logg inn for å kontakte annonsøren