Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Sorgenfrigata 21 B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.02.2026

Betingelser

  • Månedsleie10 500
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum31 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hage
  • Heis
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

3-roms leilighet på Majorstuen

Hei! ☀️
Jeg heter Ingrid, er 23 år og går 3. året på HR, organisasjonspsykologi og ledelse på BI. Jeg bor i en 3-roms leilighet på Majorstuen og leier nå ut til en hyggelig jente.
Jeg er sosial, ryddig og lett å bo med. Liker både vors og vinkvelder, men også rolige kvelder hjemme. Studiet tar en del tid, spesielt i eksamensperioder, så jeg er ikke alltid så mye hjemme. På fritiden liker jeg å trene og være med venner. Jeg har trivdes godt i kollektiv tidligere og synes god kommunikasjon og respekt er viktig 💖

Jeg har en roomie nå som skal flytte ut senest 31. mars, så det er fleksibelt om du vil flytte inn tidligere eller fra 1. april. Leiligheten leies ut frem til 30. juni.

Leiligheten er moderne og romslig (54 kvm), og ligger veldig sentralt på Majorstuen – rett ved Bogstadveien. Samtidig ligger den i en stille og rolig gate med hyggelige kaféer i nærheten. Det er bod både i leiligheten og i kjelleren, samt en hyggelig bakgård som kan benyttes.

Jeg håper å finne en jente i lignende livssituasjon, gjerne student eller ung i jobb, som ønsker et hyggelig og sosialt hjem ☺️

Høres dette interessant ut, er det bare å ta kontakt!


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning:)


Beliggenhet

Adresse: Sorgenfrigata 21 B, 0365 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 356679
Sist endret: 11.02.2026 11:45

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026