2 rom i bofellesskap Erling Skjalgssons Gate 11, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal9 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2025
Betingelser
- Månedsleie8 125
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum16 300
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Lademulighet
- Moderne
- Møbler
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Turterreng
Utfyllende informasjon
Rom i kollektiv leies ut! (2 ledige rom!)
2 seperate rom i kollektiv på Frogner leies ut! Rommene leies ut til grunnet at tidligere beboere nå flytter ut. Leiligheten er på 105 kvadrat og rommene som blir leid kan kjøpes med møblene på
bildene for en veldig ok pris. Leiligheten inkluderer bla. vaskemaskin, tørketrommel og oppvaskmaskin. Leiligheten har alt man trenger av generellt utstyr til kjøkken og lignende. Leiligheten ligger på Frogner og er et rolig område, nært sentrum og fine muligheter for turer.
I dette kollektivet bor det per nå 2 gutter, Jonas og Nikolai, begge er 22 år gamle. Vi begge to studerer. Vi er et svært ryddig og rent kollektiv, og finner på mye sammen. Om det er en liten tur på byen eller om det er å sitte å se på tv sammen i stuen. Ikke minst veldig glade i fotball. Gjerne send melding om du er interessert i å leie et av rommene eller har noen spørsmål!
Mvh Jonas og Nikolai
Visningsinformasjon
Ta kontakt om du ønsker å komme på visning!
Beliggenhet
Adresse: Erling Skjalgssons Gate 11, 0267 Oslo
Sist endret: 16.07.2025 23:58
Logg inn for å kontakte annonsøren