Leilighet, 2 roms Østersunds Gate 14B, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal38 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.03.2026
Betingelser
- Månedsleie15 000
- Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum45 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Alarm
- Bredbåndstilknytning
- Garasje/P-Plass
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Delvis møblert
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Nylig renovert og koselig leilighet
Jeg leier ut en koselig leilighet som nylig har fått et ordentlig løft: badet ble oppusset i 2025, mens resten av leiligheten ble renovert i 2024. Her finner du et soverom, stue, kjøkken, bad/toalett og et lite kontoravluk som passer fint for hjemmekontor eller hobbyprosjekter.
Leiligheten leies ut delvis møblert, og jeg er fleksibel dersom du ønsker mer møblement. Leien inkluderer alt utenom strøm, og leietaker tegner derfor eget strømabonnement.
Det er flere smarte løsninger installert, og du får tilgang til Homey-bruker for å styre lys, varme og andre små funksjoner.
Gateparkering er tilgjengelig for den som trenger det, og det er også mulig å ordne gjesteparkering ved behov. Dette medfølger mot et lite tillegg tilsvarende Trondheim boligsoneparkering sine satser.
Leiligheten har vært gjennom en solid forvandling siden noen av bildene ble tatt, så jeg anbefaler varmt å ta kontakt for visning eller spørsmål.
Jeg ser aller helst etter en rolig, ordentlig og ryddig leietaker som setter pris på et velholdt hjem, og den rette personen vil være viktigere enn rask innflytting.
Ta gjerne kontakt! 😊
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Østersunds Gate 14B, 7067 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 20.01.2026 10:37