Gå til hovedinnhold

3 rom i bofellesskap Tempevegen 7B, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom3 ledige rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 200
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum21 600
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Alarm
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Strøkent bofellesskap med høy standard og attraktiv beliggenhet. Nært NTNU Gløshaugen og handelshøyskolen. Gode bussforb

Velkommen til Tempevegen 7B!

NB! Soverommet ved stuen er revet og inkludert som en del av fellesarealet etter at bildene ble tatt, så leiligheten har enda mer fellesareal enn hva som fremkommer på bildene.

Eksklusiv og nyoppusset enebolig like ved NTNU Gløshaugen og Handelshøyskolen. Boligen gjennomgikk en totalrenovering i 2022/2023 og holder en gjennomgående høy standard. Leiligheten har to nye og fullverdige bad, nytt kjøkken, store vindusflater som gir mye naturlig lys og god takhøyde. Fullt møblert. Passer utmerket til studenter som ønsker å bo sentralt.

Vi ønsker å framheve følgende:
- Etterspurt beliggenhet med gangavstand til NTNU Gløshaugen, handelshøyskolen og flere av byens studiesteder. Knutepunkt for buss rett ved huset som forøvrig tar deg med til hele Trondheim. Flybuss rett utenfor døra.
- Boligen på ca. 110 kvm p-areal har god standard med gode materialvalg, fine farger, store vinduer med mye lysinnslipp.
- Høy standard - Totalrenovert i 2022/2023 med nye bad og nytt kjøkken
- Møblerte soverom og møblert fellesareal
- Internett inkludert
- 100% nøkkelfritt - kodelås på leilighetsdør og ytterdør
- Rikelig med parkeringsplass! Kan leies for kr 500 pr mnd.

Ledige rom:
Rommene er av noe ulik størrelse og utforming og leies derfor ut til ulike priser. Ledige rom fra sommeren:

Merkur - ledig fra 1.8.26 - kr. 7200
Solen - Utleid
Jupiter - Utleid
Saturn - ledig fra 1.8.26 - kr. 7300
Neptun - ledig fra 1.8.26 - kr. 7300

Internett (fiber) er inkludert. Fast lav pris på strøm på kr. 400 pr pers kommer i tillegg til husleie.

Det kan være mulig å leie enkelte rom fra en tidligere dato dersom det er ønskelig, f.eks fra 1.7.26.

Deopsitum/garanti:
Depositum må betales inn på depositumskonto før overtakelse. Alternativt er det mulig å kjøpe depositumsforsikring.

Utleier holder til i byen og er opptatt av at leietakerne skal ha det bra og vil alltid være tilgjengelig ved behov.

Ta kontakt for mer info og en hyggelig prat.

Med vennlig hilsen
Lasse Hoftun
Tlf: +4799555777


Visningsinformasjon

Ta kontakt for mer info og en hyggelig prat! Ved SMS/TLF, referer med "TV7B" Tlf: +4799555777


Beliggenhet

Adresse: Tempevegen 7B, 7031 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 355257
Sist endret: 18.02.2026 16:11

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026