Rom i leilighet Klostergata 73, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje4. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra04.08.2025
Betingelser
- Månedsleie7 250
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum21 750
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Balkong
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
Utfyllende informasjon
Rom i hyggelig og sentralt kollektiv
Velkommen til supersentral og innbydende 3-roms leilighet på Øya!💗
Leiligheten består av 3 soverom med solrik sørvendt balkong, kort vei til dagligvarebutikk, treningssenter, NTNU Gløshaugen, NTNU Handelshøyskolen, St. Olavs, Helgasetr, Samfundet og Trondheim sentrum;)
Vi er to jenter født i 03 som går 3. året på medisin og som skal flytte inn i leiligheten i august;) Det er jeg (Julie) som eier leiligheten;) Vi leter etter en hyggelig og ryddig tredjeperson til å bo med oss!
Vi setter pris på god stemning, felles middager i ny og ne, og å finne på ting sammen – enten det er en filmkveld, en tur ut eller bare en kaffeprat på kjøkkenet. Samtidig respekterer vi behov for privatliv og behov for å trekke seg tilbake på eget rom🥰
Rommet som leies ut er på 12 kvadratmeter med stort vindu. Det er mulig å ta over en dobbeltseng og en pult. Rommet har også innebygd skap;)
Siden vi skal ta over leiligheten i august, så har vi dessverre ikke mulighet til å ha visning, men bildene stemmer godt overens med hvordan leiligheten ser ut<33
Hvis du er interessert eller har noen spørsmål er det bare å ta kontakt så kan vi avtale en prat på FaceTime;)
Beliggenhet
Adresse: Klostergata 73, 7030 Trondheim
Sist endret: 07.07.2025 18:30