Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Biermanns Gate 12, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal28 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje4. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie17 500
  • Inkludert Internett
  • Depositum52 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Lys og sjarmerende 2-roms mellom Grünerløkka og Torshov

Jeg leier ut min søte 2-roms leilighet på 28 m² mens jeg studerer borte i ett år, med mulighet for forlengelse.

Leiligheten ligger i 4. etasje i en klassisk bygård, mellom Grünerløkka og Torshov. Her bor du sentralt, med kort vei til kaféer, restauranter, parker, butikker og kollektivtransport, samtidig som leiligheten ligger i en rolig, enveiskjørt gate med lite trafikk.

Leiligheten passer godt for én person eller et par. Den har en lys stue med kjøkkenløsning, separat soverom vendt mot stille bakgård, og store vinduer både i stue og soverom som gjør at det føles luftig og hyggelig. Oppgangen er stille og rolig, med lite fest og støy. Mindre dyr kan vurderes etter avtale.

Leiligheten leies ut delvis møblert. Møbler som følger med er blant annet seng på 160 cm, sofa, spisebord, sjenk, bokhylle og garderobeløsning. Hvitevarer følger også med, inkludert vaskemaskin. Merk at leiligheten ikke har oppvaskmaskin eller tørketrommel. Internett er inkludert i leien. Strøm og oppvarming kommer i tillegg. Leietaker får også tilgang til bod.

Ta gjerne kontakt å skriv litt og deg/ dere selv! Dato for innflytning og møblering kan diskuteres for riktig person. Viktigst er det å finne mennesker som tar godt vare på leiligheten min mens jeg er borte<3


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Biermanns Gate 12, 0473 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 354701
Sist endret: 10.06.2026 09:37

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026