Gå til hovedinnhold

Hybel, 1 roms Møldalsveien 8B, Hafrsfjord


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal27 m2
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.09.2026

Betingelser

  • Månedsleie10 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum30 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Koselig hybel på Madla

Koselig hybel på Madla i rolige omgivelser. Hybelen ligger i første etasje i en enebolig og har vinduer fra stue/kjøkken og bad. Strøm og internett er inkludert. Oppvarming i gulv med vannbåren varme. Møblert. TV på vegg som ikke er på bildene. Innflytting 1. september.

Hybelen ligger 5 minutters gange fra Store Stokkavatn og 10 minutter fra Madla Amfi. Nærmeste busstopp ligger 100 meter unna hybelen. Gode bussforbindelser til Stavanger sentrum og UiS.

Det medfølger ikke parkering på tomten og er ikke tillatt med dyr. Vi leier ut med kontrakt på 12 måneder. Det er mulighet for forlengelse og kan være muligheter for tidligere oppsigelse etter avtale.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale eventuell visning.


Beliggenhet

Adresse: Møldalsveien 8B, 4042 Hafrsfjord


Annonse-ID: 353848
Sist endret: 13.07.2026 13:39

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026