Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Skogliveien 82, Drammen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal15 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.01.2026

Betingelser

  • Månedsleie6 200
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum18 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Topp moderne rom i bofelleskap - Kort avstand til alle byens fasiliteter

Velkommen til et nytt og moderne bokollektiv med gangavstand til alt!

Skogliveien 82 er et splitter nytt bofellesskap designet for studenter og unge i arbeid. Nyoppusset i 2025 med høy standard. ALT er inkludert i husleien. Det vil si ingen usikre kostnader for deg som student. Fellesarealene vaskes av profesjonelle en gang i måneden.

Leiligheten inneholder 3 soverom, bad og ett flott fellesareale med kjøkken og stue. Her deler du boligen med kun 2 andre.

Alle rommene er møblert som på bildene. Kjøkken er utstyrt med nødvendig utsyr.

I dette bofellesskapet kan du bare ta med klær, dyne, pute og sengetøy og flytte rett inn:)

Gåavstand til det meste!

250 meter til busstasjon
750 meter til togstasjon
400 meter til matbutikk
700 meter til kjøpesenter med 120 butikker
2,2 km til Universitetet (USN)

For at vi skal kunne sette sammen mennesker som passer til å bo sammen ønsker vi at du sender over info om deg selv inkludert; alder, hva du skal studere/ jobbe med og interesser. Har du ønske om et spesifikt soverom spesifiserer du dette i meldingen.

Vi bruker hybel.no for forvaltning som gjør leieforholdet enkelt for deg som leier.

Prisene på rommene varierer noe:

Soverom 1: 15 m2 - Utleid

Soverom 2: 12 m2 - Utleid

Soverom 3: 10 m2 - kr 6200

Ønsker du å leie?

Skriv en melding her på hybel eller til telefonnummer 986 18 902 (alder, studier, interessert, referanser, ect)

Depositum:
Vi tilbyr enten vanlig depositum (18 000 kr) eller kjøp av depositumsgaranti (2940kr). Kan lese mer om garantien her:https://hybel.no/depositumsgaranti.

Er du rolig, ryddig og opptatt av trivsel, ikke nøl med å ta kontakt!

🏡 Ta kontakt i dag for å avtale visning! 🏡


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Skogliveien 82, 3047 Drammen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 352711
Sist endret: 08.12.2025 02:54

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025