Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Borgundvegen 9, Ålesund


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal15 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum20 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Rom til leie i sentrumsnær leilighet – 2-personers bofellesskap

Et ledig rom i sentrumsnær leilighet. Det andre rommet leies av mann, 29 år, i fast jobb. Leiligheten er på 74 kvm og ligger svært sentralt i Ålesund. Utleierommet (14.5 kvm) har inkludert en dobbeltseng (1.60cm), stort klesskap og kontorpult m/stol. Alle fellesarealer er ferdig møblert.

Det er kort gåavstand til alt, samt nærhet til bussholdeplass.
Soneparkering for bil er tilgjengelig i området (ikke inkludert i leieprisen).

Mann som leier: "Jeg er tilflytter og liker å reise, trene og lage et bedre måltid når tiden strekker til. Ellers går det i sosialisering med venner og er Ikke fremmed for å gå ut å ta et glass øl/vin i helgen". "Liker å ha det ryddig og ordentlig i leiligheten og søker noen som ønsker å ha orden i "fellesarealene" med. Ellers ønsker jeg noen som er hyggelig å bo med, og som også er utadvendt og ikke har noe imot å ha folk på besøk innimellom."

Jeg (utleier) har selv bodd sammen med mann som leier i 1,5 år, og det har vært et hyggelig og uproblematisk bofellesskap. Han har faste rutiner, er sosial, og vi har hatt gode samtaler og middager sammen i ny og ne.

Ta kontakt hvis du er interessert i å bo her, eller har noen spørsmål.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning fysisk eller digitalt


Beliggenhet

Adresse: Borgundvegen 9, 6003 Ålesund


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 352487
Sist endret: 21.06.2026 12:47

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026