Rom i bofellesskap Iduns Veg 4, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra31.07.2025
Betingelser
- Månedsleie5 290
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum15 870
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Garasje/P-Plass
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Møbler
- Rolig
- Terrasse
Utfyllende informasjon
Ledig rom i guttekollektiv
Romslig og trivelig kollektiv med stor stue, terrasse, kjøkken og to bad ledig.
I dette trivelige kollektivet er det 5 studenter hvor 1 er gjenboer og en vennegjeng på 4 som flytter inn i sommer. Det er et kollektiv hvor det er fokus på trivsel og at det skal være mulig med både filmkvelder, middager og prat og et vors i ny og ne.
Rommet som er til utleie ligger i 2. Etasje og kommer med seng, klesskap, nattbord, pult og kontorstol og er perfekt for en student som ønsker rom og rolige kår rundt seg.
Av konkrete ting som ikke nødvendigvis vises så godt i annonsen her eller på nettsiden er at det er med både vaskemaskin og en 67" TV i kollektivet.
Det er to boder med relativt god plass for oppbevaring av både sykler og møbler dersom det er ønskelig. Det er også parkeringsplass utenfor som gir mulighet for å parkere bil.
Kollektivet er i gang- og sykkel-avstand til både Gløshaugen(15min gange) og Dragvoll(35min gange). Det er også gode bussforbindelser mot sentrum alle dager i uken med 11, 22 og 3 som alle går rett i nærheten og nattbuss i helgene.
Utleier har også en nettside med gode bilder av planløsning og bilder av stue, kjøkken og de to badene.
Visningsinformasjon
Ta gjerne kontakt for visning eller lenke til utleiers nettside.
Beliggenhet
Adresse: Iduns Veg 4, 7035 Trondheim
Sist endret: 29.05.2025 15:08