Gå til hovedinnhold

Leilighet, 4 roms Søndre Øyjorden 49, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal75 m2
  • Antall rom4 roms
  • Antall soverom3 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie26 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum52 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Romslig leilighet, 3 soverom, rett ved NHH!

Leilighet til leie – Perfekt for NHH-studenter!

Vi har gleden av å tilby en lys og romslig leilighet til leie, kun 3 minutters gangavstand fra Norges Handelshøyskole (NHH). Denne leiligheten er ideell for studenter som ønsker en praktisk og komfortabel bolig i nærheten av skolen.

Beliggenhet:
- 3 minutters gangavstand til NHH
- Dagligvarebutikker (REMA 1000, Spar) i umiddelbar nærhet
- Kollektivtransport fra busstopp ved NHH, med hyppige avganger (buss hvert 3. minutt) til sentrum

Leiligheten:
- 3 romslige soverom, alle med plass til stor seng, skrivepult og skap/oppbevaring. Ett av soverommene er noe større enn de to andre.
- Badet er av nyere standard, flislagt, romslig og med varmekabler.
- Åpent kjøkken og stue med rikelig med naturlig lys. God plass til både spiseplass og sosialt område med sofa og TV.

Støy og komfort:
Selv om leiligheten ligger nært trafikken, er den utstyrt med ventilasjonsanlegg og gode vinduer som sørger for et stille og behagelig inneklima.

Dette er et utmerket valg for 3 NHH-studenter som ønsker å bo praktisk og komfortabelt. PS leilh har egen vaskemaskin og tørketrommel ,samt bod i kjeller.

Velkommen til visning!Ta kontakt for mer informasjon og avtale om visning.


Visningsinformasjon

Ta kontakt via melding i hybel


Beliggenhet

Adresse: Søndre Øyjorden 49, 5038 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 351517
Sist endret: 20.05.2026 11:16

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026