Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Rosenbergsgaten 17, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 800
  • Depositum26 400
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Delvis møblert

Utfyllende informasjon

Rom i leilighet

Hei!

Jeg leier ut rom i leiligheten min fra 1. juli, men 1. august går og, i Rosenbergsgaten. Leien er på 8800kr + strøm. Leiligheten har 2 soverom. Leiligheten ligger sentralt, men likevel tilbaketrukket fra byens støy. Beliggenheten er perfekt for deg som studerer i Bergen og vil bo i sentrum. Det er kort vei til alle UiB sine fakulteter, BI, samt til Byparken som tar deg til NHH eller HVL. 🌸

Rommet jeg leier ut er 9,3 kvm og leiligheten er totalt 51 kvm. Både leiligheten og soverommet er møblert (soverommet har seng og skap+skuff).

Litt om meg: Jeg er 24, og blir 25 år i sommer. Skal starte på mitt 3. år på jussen ved Universitet i Bergen. Tidligere har jeg bodd flere år i København, hvor jeg studerte økonomi på CBS. Ellers er jeg glad i å være med venner, trene, lage mat og liker å ha det veldig hyggelig hjemme. Jeg ser på meg selv som en omgjengelig og sosial person, som er god til å ta hensyn til andre. Etter mange år i kollektiv, vet jeg at jeg synes det er hyggelig å ha det sosialt sammen med de jeg bor med, men at man også kan respektere ro. 🧡

Jeg ser etter en jente som studerer, er sosial og generelt er omgjengelig. En som liker å ha det rent og ryddig i hjemmet.

Send meg veldig gjerne en melding dersom dette høres interessant ut for deg, med litt informasjon om deg selv. Jeg gleder meg til å høre fra deg!


Beliggenhet

Adresse: Rosenbergsgaten 17, 5015 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 351395
Sist endret: 11.05.2026 07:50

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026