Rom i bofellesskap Løytnant Bjelkes Gate 3, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal14 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie9 000
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum27 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møblert
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Soverom i bofelleskap ledig i sommer
Ledig rom i kollektiv for 5 fra januar 2026.
Rommet er på ca. 14 kvadrat og kommer med innebygd garderobeløsning med god plass. Det er plass til både dobbeltseng, skrivepult og TV hvis du skulle ønske det.
Leiligheten ellers har relativt god stand og har alt en skulle trenge. Alt av fellesarealer er fullt møblert, så her trenger du ikke å tenke på noe annet enn innredning til soverommet. Leiligheten er totalt sett på 130 kvadrat, så selv om vi er 5 stykker som bor her har vi god plass.
Leiligheten ligger i øvre Sandviken, nedenfor mulen. Det er generelt sett et ganske rolig område med alt fra studenter til barnefamilier og eldre, samtidig som det ikke tar mer enn 10-15 minutter å gå til bryggen.
Vi er 4 gutter som går master på NHH som bor her fra før, i alderen 24-26 år. 3 av oss har 1,5 år igjen av studiet og sistemann har et halvt år igjen. Vi er alle aktiv og liker å finne på ting innimellom, og har generelt sett et godt samhold i kollektivet. Vi har ikke så veldig mye fester, men vi har heller ikke noe imot at noen har vors og lignende. I tillegg liker vi å ryddig og rent rundt oss, og ønsker derfor å få inn en som er lik på det området.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning
Beliggenhet
Adresse: Løytnant Bjelkes Gate 3, 5034 Bergen
Sist endret: 06.11.2025 13:44
Logg inn for å kontakte annonsøren