Gå til hovedinnhold

Rom i leilighet Niels Henrik Abels Vei 2B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i leilighet
  • Areal17 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.02.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 464
  • Inkludert Oppvarming, Varmtvann
  • Depositum19 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hvitevarer
  • Møbler
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Ett rom ledig i jentekollektiv

Hei! Vi har et ledig soverom i vårt koselige kollektiv med fleksibel innflytningsdato og senest innflytning i februar <3

Kollektivet (totalt 102 kvm) består av til sammen fem jenter. Vi fire som blir boende er i alderen 25-28 år og er blitt gode venninner. Vi er en aktiv og sprudlende gjeng som er glad i aktiviteter, festligheter, turer, og samtaler og TV-titting i stuen. Det er samtidig fritt frem for å trekke seg tilbake på rommet for alenetid. Kollektivet er ryddige, har gode vaskerutiner og verdsetter en åpen og god dialog.

Fellesområde inkluderer stue, kjøkken, et bad og et separat toalett i tillegg og en stor balkong med sol hele dagen (masse fine solnedganger<3). Vi har også en fungerende peis i stuen. Vi er på utkikk etter en jevnaldrende jente som kunne tenke seg å ta over det ledige rommet, og som vil passe til å bo sammen med oss. Det vil bli gjennomført visninger med aktuelle kandidater.

Beliggenhet:
Rolig og hyggelig beliggenhet midt på John Collets plass med Kiwi, Fresh Fitness, kafe, trikk og buss like utenfor døren. Det er enkelt og effektivt å komme seg rundt i byen. 15 min med trikk til Oslo s og 4 min med buss til Majorstuen (ca. 20 min gange). T-bane (Forskningsparken) ligger 6 min i gåavstand (eller 1 min trikk), og det samme gjør UiO Blindern.

Vi som blir boende er Une Kalbekkdalen (28), Ane Kvåle Tromsdal (27), Louise Smith (26) og Anette Amrud (25). Une studerer markedsføring og jobber som miljøarbeider, Ane er medisinstudent, Louise studerer til master i innovasjonsledelse og Anette går master i spesialpedagogikk.

Rommet som er ledig er det største rommet i kollektivet og er på 17 kvadrat. Her får du fint plass til seng, skap og din egen lille stue. Balkong har du også, med utsikt over John Collets plass. Rommet koster nå 7464 kr per måned, men leien kommer til å øke i februar 2026 grunnet signering av ny hovedkontrakt. Ny leiepris er for øyeblikket uklart, men vi oppdaterer annonsen fortløpende. Rommet er ledig fra senest 1. februar, men Liv Ellen (som skal flytte ut) flytter kanskje ut i løpet av en måned eller to, og derfor er det ønskelig med noen som kan være litt fleksibel på innflytningsdato slik at vi kan finne en dato som passer for begge parter.

Strøm kommer i tillegg til leien. Strømmen er vannbåren og er derfor stort sett veldig rimelig (rundt 2-300kr per mnd). Internett ligger på 300kr per måned (60 kr per pers som inngår i leiesummen). I tillegg kommer internettleie som kommer på rundt 40-50kr per pers i måneden. Rommet leies ut med avbildet sofa inkludert gratis hvis ønskelig, det høye hvite skapet kan du også få, og hvitt klesskap og hvit kommode kan selges til deg hvis du ønsker.

Ta gjerne kontakt dersom du er interessert, så kan vi avtale visning <3

Med vennlig hilsen,
Une, Ane, Louise og Anette


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Niels Henrik Abels Vei 2B, 0851 Oslo

Annonse-ID: 349870
Sist endret: 13.10.2025 13:02

Logg inn for å kontakte annonsøren