Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Tjodolvs Gate 22, Stavanger


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum24 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Kollektiv på Våland

Velkommen til en flott leilighet med 4 soverom og optimal beliggenhet! Et fint rom med skyvedørsgarderobe og balkong er ledig. Leiligheten har veldig romslig stue, og en stor egen terrasse. Gratis gateparkering og en fast felles parkeringsplass.

Per nå bor det studenter/arbeidende i alderen cirka 25-28 år i leiligheten, 2 kvinner og 1 mann. Rommet er ledig fra 01.07.2026. Langtidsleie vil prioriteres.

Leiligheten ligger i et rolig område, i behagelig gangavstand fra sentrum, nært sykehuset på Våland og i umiddelbar nærhet til idylliske mosvannet. Det er en hyggelig sykkelrute til universitetet via mosvannet, og beliggenheten er perfekt for aktive studenter som vil bo sentralt.

Leiligheten er møblert i fellesarealer, og med seng og pult på hvert soverom. Internett er inkludert i leien.

A-konto strøm betales i tillegg kr 400/mnd per leietaker, avregning hver 6. mnd.

I følge google maps:
14 min. gangavstand til togstasjonen
350 meter til nærmeste bussholdeplass, med buss nr 6/7 til UiS.
15 min. med sykkel til UiS

Røyk og dyr tillates ikke. Rusmisbruk og husbråk vil føre til umiddelbar avslutning av leieforholdet. Leieboere må kunne ivareta orden, renhold og enkelt vedlikehold på eget rom og i fellesarealer. Det skal være ro i boligen mellom kl 23:00 og kl 07:00.


Visningsinformasjon

Etter avtale.


Beliggenhet

Adresse: Tjodolvs Gate 22, 4010 Stavanger


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 349579
Sist endret: 01.04.2026 19:50

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026