Gå til hovedinnhold

Leilighet, 1 roms Ole Vigs Gate 2, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal24 m2
  • Antall rom1 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.02.2026

Betingelser

  • Månedsleie15 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum30 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Garasje/P-Plass
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Lademulighet
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Moderne leilighet i Bergen sentrum

Nydelig og sjarmerende leilighet i hjertet av Bergen. Leiligheten og hele leilighetsbygget ble totalrenovert i 2023. Soneparkering er tilgjengelig utenfor leiligheten, men dette må leietaker betale for.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Ole Vigs Gate 2, 5006 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 347659
Sist endret: 15.12.2025 18:26

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2025