Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Frostaveien 2F, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal38 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2025

Betingelser

  • Månedsleie13 500
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum40 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Kabel-TV
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

Buran Romslig 2-roms sentrumsnært og rett ved offentlig kommunikasjon

Sentrumsnær leilighet i 3. etg. Kun 7 min gange fra Solsiden, og med knutepunkt for buss rett utenfor døren som tar deg til NTNU, HIST, St. Olavs sykehus osv. Leiligheten innehar god standard og god takhøyde gjør at den virker romslig.
Leiligheten har stue med åpen kjøkkenløsning. Oppvaskmaskin er installert.
Soverom med garderobeskap. Bad med dusjhjørne og plass til standard vaskemaskin
Parkett og lyse vegger. På baderommet er det gulvbelegg og flislagte vegger.
Leiligheten har en praktisk bod på ca 4 kvm

Tv og internett
Leien inkluderer Kabel TV og Bredbånd (abonnement grunnpakke komplett 50 -digital TV/bredbånd mini via Telenor. Trådløst nett (router) er ikke inkludert i denne pakken. og må anskaffes av leietaker.
Det tas forbehold om at gjeldende komplettavtale skal reforhandles med Telenor. Avtalen vil medføre at internettkapasiteten fortsatt forblir god og man vil fortsatt ha muligheter for oppgradering av bredbåndslinjen og eller abonnere på TV- og strømme tjenester. Den enkelte kan selv velge evt leie T-We Boks eller benytte T-We App

Leietiden og partenes oppsigelsesadgang
Leieperioden er tidsubegrenset med gjensidig oppsigelse 3 mnd. Leiligheten er ledig for overtagelse etter avtale fra 01.06.26-01.07.26.

Elektrisitet og oppvarming : Varmtvann er inkl. i leien.
Leietaker tegner forøvrig eget strømabonnement.

Husdyr: Husdyrhold tillates ikke.
Parkering: Mulighet for soneparkering i gaten via TRHK/ Parkering.

Sikkerhet: Depositum 3 x leie eller Depositumsgaranti via Tryg Forsikring


Visningsinformasjon

Ta kontakt via søknadsskjema i annonsen


Beliggenhet

Adresse: Frostaveien 2F, 7068 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 346629
Sist endret: 19.05.2026 11:27

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026