Rom i leilighet Vestre Strømkaien 1, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.01.2026
Betingelser
- Månedsleie7 090
- Inkludert Internett
- Depositum13 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Alarm
- Balkong
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Rolig
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Rom i leilighet tilgjengelig fra januar
Jeg leier ut rommet mitt i Bergens mest sentrale og hyggelige jentekollektiv. Jeg er selv ferdig på studiet til jul, og flytter hjem. I den sammenheng ser jeg etter en person som kan overta mitt rom, og da tar min plass på vår "samlede leiekontrakt"<3
Leiligheten ligger svært sentralt til, med bare 1minutt gange til Bergen Storsenter og Bergen Busstasjon. Leiligheten er utstyrt med vaskerom, to bad, stort kjøkken, koselig balkong og avgrenset tv-stue.
Jeg ser hovedsakelig etter en rolig og ryddig jente i 20-25-årene som vil ta vare på leiligheten og trives i et hyggelig fellesskap. I leiligheten bor det tre andre jenter på 22-24år som studerer økonomi, psykologi og lektor. Vi har tidligere pleid å finne på koselige ting sammen, som filmkvelder, middager, turer og vors💕
Leiligheten leies ut i sin helhet umøblert, men vi som bor her har kjøpt møbler, og disse vil forbli i leiligheten i leieperioden fra januar og vil samstemme i stor grad med bildene i annonsen. Rommet er derimot delvis møblert, med et stort klesskap som følger med. Det er videre noe muligheter for å eventuelt overta/kjøpe møbler fra meg når jeg flytter ut, om dette er noe som ønskes.
Månedsleien er NOK 7090, og inkluderer ikke strøm. Rommet leies i hovedsak ut fra 1.januar til 1.juli (da vår 3års kontakt utgår). Det er derimot potensiale og mulighet for forlenget leie, men dette må avtales med jentene som forblir boende.
Visningsinformasjon
Etter avtale
Beliggenhet
Adresse: Vestre Strømkaien 1, 5008 Bergen
Sist endret: 25.09.2025 10:02