Hybel, 1 roms Jonas Lies Vei 39, Drammen
Om boligen
- BoligtypeHybel
- Areal44 m2
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2025
Betingelser
- Månedsleie10 500
- Depositum31 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hage
- Hvitevarer
- Møbler
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Lys og koselig hybel
Vi har en leilighet som er klar til utleie når nåværende leietaker flytter ut i slutten av august(ledig fra rundt 19.08-25).
Obs. bildene er tatt en vinterkveld så det ser litt mørkere ut enn det egentlig er.
Passer best for en person. Den ligger sentralt på Øren, med skogen rett over gata, gode bussforbindelser og gåavstand til sentrum og matbutikk. Rolig område med barnefamilier og pensjonister. Det er gateparkering om du har bil.
Vi er et rolig par i slutten av 20-årene som bor i resten av huset. Overflatene er lyse og badet er moderne innredet. Kjøkkenet har en liten oppvaskmaskin. Det er gang med oppbevaring + innvendig bod. Huset er på en høyde, med fin utsikt!
Hvitevarer som komfyr, vifte, kjøleskap og liten oppvaskmaskin på kjøkken følger med. Det følger også med vaskemaskin på badet- om leietager ønsker er det plass til tørketrommel også, det må leietaker skaffe selv.
Leien inkluderer vann/avløp. Leiligheten har egen strømteller- og du betaler for eget forbruk en gang i mnd, dette avtales nærmere. Leietaker ordner egen bredbånds avtale, evt. kobler seg på vår med et tillegg i leiesum(nåværende leietaker har valgt dette, vi har oppgradert hastigheten og installert en forsterker).
Leietaker disponerer egen platting og har mulighet til å bruke noe av hagen. Dyrehold kan vurderes, ta kontakt angående det. Vi ønsker helst langtidsleie, men korttidsleie kan også vurderes. Ønsker referanser!
Er du rolig, sikker betaler og syns dette høres ut som noe for deg? Gjerne ta kontakt for mer info og visning!☺️
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning
Beliggenhet
Adresse: Jonas Lies Vei 39, 3022 Drammen
Sist endret: 31.07.2025 09:40