2 rom i bofellesskap Klæbuveien 203B, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal10 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie7 000
- Inkludert Strøm, Varmtvann, Internett
- Depositum14 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Airconditioning
- Dyrehold tillatt
- Fellesvaskeri
- Moderne
- Delvis møblert
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
Utfyllende informasjon
2 rom i bofellesskap leies ut for studenter o.l
Hei! Er du/dere på utkikk eller rom i Trondheim? Vi er to kompiser på 24 år som bor i en leilighet ved Nidarvoll som jeg eier. Vi får nå to ledige rom fra August, og ser etter noen hyggelige folk som vil bo sammen med oss. Vi begge har vært studenter ved NTNU, og jobber ved siden av nå.
Vi har planlagt å få en søt liten kattunge som skal bo sammen med oss, så det må du være obs på hvis du har katteallergi.
I leiligheten har vi en stor stue/kjøkkenløsning, bad ved inngangsparti, samt stor veranda med utemøbler. Stort Hobbyrom i kjelleren på 22kvm.
Leiligheten har en meget god, sentral og samtidig tilbaketrukken beliggenhet med kort vei til det meste man har behov for. Vi har blant annet gangavstand til søndagsåpne butikker og kun en kort tur til Trondheim Sentrum enten med buss rett ved eller sykkel/bil.
Begge rommene ligger i øvre etasje og er ca. 9kvm, inkluderer seng, skrivebord og kommode.
Rom: 7000kr/inkl. strøm og internett
Innflytningsdato:1. August
Depositum ligger på 3x leie.
Send oss en melding hvis du er interessert eller har andre spørsmål!😊
Beliggenhet
Adresse: Klæbuveien 203B, 7031 Trondheim
Sist endret: 03.08.2026 12:18