Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Nesttunvegen 107, Nesttun


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal58 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.12.2025

Betingelser

  • Månedsleie19 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum45 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Kabel-TV
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt
  • Vaktmester-/ Vektertjeneste

Utfyllende informasjon

3-roms leilighet i hjertet av Nesttun Sentrum!

Sjarmerende 3-roms leilighet med smart planløsning og sentral beliggenhet

Denne koselige 3-roms leiligheten har en praktisk og luftig planløsning som gir både god plass og funksjonalitet. Den er under oppussing per i dag 22.10 men vil være klar innen 1 Desember. Beliggenheten er ideell, med kort avstand til alt du trenger i hverdagen. Du har dagligvarebutikker, butikker, restauranter og et bredt utvalg av servicetilbud rett i nærheten. Fra leiligheten ser du AMFI Nesttun, som har et variert tilbud med blant annet kafeer, restauranter, butikker, apotek, matvarebutikk og vinmonopol.

Bybanestoppet ligger bare ett minutt unna, og tar deg raskt til Bergen sentrum, Sandsli, Lagunen eller Flesland. Ønsker du enda flere shoppingmuligheter og restauranter, ligger Lagunen Storsenter kun 7 minutters kjøretur unna. Senteret har over 190 virksomheter, inkludert 130 butikker, serveringssteder, kino og diverse service- og tjenestetilbud. I tillegg vil det i løpet av 2024 og 2025 bygges en ny bygningsmasse på 15 000 m² på Lagunen, som vil bringe enda flere butikker og spisesteder til området.

For den aktive er området perfekt, med EVO Nesttun og Yogahuset Fana bare en kort spasertur unna. Nesttun Idrettsplass er kun tre minutter unna med bil, og Slåtthaug har både skøytebane og svømmehall. Du finner også flotte turmuligheter på Smørås og Stendafjellet, perfekt for å nyte naturen.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning!


Beliggenhet

Adresse: Nesttunvegen 107, 5221 Nesttun

Annonse-ID: 342185
Sist endret: 23.10.2025 11:46

Logg inn for å kontakte annonsøren