Gå til hovedinnhold

4 rom i bofellesskap Frostaveien 4A, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal10 m2
  • Antall rom4 ledige rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra19.11.2024

Betingelser

  • Månedsleie6 000
  • Inkludert Internett
  • Depositum12 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Studentkollektiv Lademoen

Sentral 4-soveroms kollektiv på Lademoen leies ut med mulighet for innflytning 1. august.

Leiligheten inneholder fire store soverom hvorav alle er møblert med stor seng (120-160cm), skrivepult, og garderobeplass. Rommene er allerede møblert slik at du slipper å drasse på et stort møbellass for å flytte inn. Rommene leies ut for 6 000 per rom. Rom 1, 2, 3 og 4 er ledige.

Leiligheten har en romslig kombinert stue/spisestue/kjøkkenløsning, samt bad med vaskemaskin, dusj, servant og toalett. Hvitevarer som kjøleskap, komfyr og oppvaskmaskin følger med.

Leiligheten har godt med lysinnslipp, vinduer i alle rom, og ligger i 4. etasje av en bygård sentralt på Lademoen. Lademoen er en attraktiv bydel hvor det er foretatt mangfoldige oppgraderinger den siste tiden for å begrense biltrafikk og blant annet tilrettelegge for grøntarealer, kollektivtransport og sykkelveier.

Leilighetens beliggenhet er perfekt for deg som ønsker å bo sentralt uten å trekke helt inn til Solsiden eller Midtbyen. Både Solsiden og Midtbyen ligger imidlertid i gangavstand (8 minutter/15 minutter) fra leiligheten.

Busstoppet i Innherredsveien ligger to minutter gange unna leiligheten, og derifra kan man nå hvor enn man vil i byen på en smidig måte. Mange sentrale bussruter går her, slik at det ofte er avganger. Det ligger også flere dagligvarebutikker, kiosker, restauranter, kafeer, og treningssentre i umiddelbar nærhet til leiligheten. Dette skaper et trivelig område med pulserende liv.

BI kan nås på 13 minutter ved bruk av buss, 5 minutter på sykkel, og 15 minutter ved gange.

NTNU Gløshaugen nås på 16 minutter ved buss, 10 minutter på sykkel og 30 minutter ved gange.

Leiligheten kan leies samlet (24 000), eller som enkeltsoverom (6 000).

Ta kontakt ved interesse.


Visningsinformasjon

Ta kontakt ved interesse.


Beliggenhet

Adresse: Frostaveien 4A, 7068 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 340317
Sist endret: 05.05.2026 15:57

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026