Gå til hovedinnhold

Leilighet, 4 roms Erling Skjalgssons Gate 42, Haugesund


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal80 m2
  • Antall rom4 roms
  • Antall soverom3 rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra26.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie15 500
  • Depositum34 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Airconditioning
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

Koselig og sentrumsnær leilighet på Hauge (3 sov, ny varmepumpe)

En romslig og sentrumsnær leilighet i et koselig hus med to leiligheter (Begge er ledig for utleie nå). Leiligheten i denne annonsen ut ligger i andre etasje og disponerer også et stort soverom i 3.etasje. Bildene er fra FØR boligen er pusset opp. Badet er flislagt med beige fliser, kjøkken er nytt HTH kjøkken i beige farge og gulv er byttet til lys eik.

Leiligheten er også nymalt og har en ny varmepumpe av god kvalitet. Varmepumpen bidrar til rimeligere oppvarming, jevn varme og et godt inneklima.

Inneholder gang, bad, romslige soverom, stor stue og kjøkken.

Leiligheten kan møbleres hvis det er ønskelig med nye møbler. Soverommene har skap/kommoder til klær. Fullt utstyrt kjøkken. Badet er utstyrt med vaskemaskin og nyoppusset.

Disponering av bod er inkludert, og det er gode parkeringsmuligheter rett utenfor boligen.


Adkomst:
Leilighetene er sentralt i Haugesund i bomiljø. Det er kort vei å gå til sentrum samt gode bussforbindelser. Nærhet til butikk og skole, Hauge Barne og ungdomsskole.
Gode naboforhold

Utvendig bod for oppbevaring er inkludert i leien.

Vi disponerer flyttebiler og tilhengere og kan gjøre det praktisk m/ innkjøp/flytting det som trengs.

Send gjerne sms eller ring dersom du ønsker å se på leiligheten. Visninger arrangeres fortløpende.
Telefon: 40098223 eller melding fra annonsen.

Leiligheten er klar for innflytting.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Erling Skjalgssons Gate 42, 5523 Haugesund


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 335964
Sist endret: 22.07.2026 20:45

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026