Rom i bofellesskap Meltzers Gate 16B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2025
Betingelser
- Månedsleie8 000
- Inkludert Strøm, Varmtvann, Internett
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
Ledig rom i bofellesskap på Frogner til hundevant og -kjær person
Hei!
Ledig rom i hyggelig bofellesskap, i en flott og sentral leilighet på Frogner. Her bor jeg (26 år) og hunden min. Vi søker derfor etter en hundevant og hundekjær leietaker som er rolig og røykfri.
Rommet er 12 m2 og har MYE skapplass! Rommet leies i utgangspunktet ut umøblert, men dersom du ønsker det finnes en pult, stol og enkeltseng som kan settes inn.
Leiligheten inneholder i tillegg godt utstyrt felles kjøkken, bad med en kombinert vask/tørkemaskin og gang. Stuen er omgjort til soverom. Vi finner en ordning for fordeling av vaskedager og vask av fellesområder sammen.
Leiligheten har brannvarsler koblet til Oslo Brann og Redning, og det finnes egen røykvarsler på rommet. Det blir gitt egen opplæring i brannvarslingsanlegget. Røyking er ikke tillatt.
Leiligheten ligger i 1. etasje, i nærhet til trikkestoppet og busstoppet «Riddervolds plass». Det er ca. 5 min gange til Solli Plass og det finnes en rekke butikker, restauranter og utesteder i nærheten. Bussen går til OsloMet hvert 5.minutt på dagtid, og det tar 15 min å spasere dit.
Internett (trådløst) og elektrisitet er inkludert i leien.
En hund er nok i denne leiligheten, så rommet er kun for én beboer uten dyr.
Visningsinformasjon
Vi vil at du skriver noen ord om deg selv og så finner vi et tidspunkt for visning og for å bli litt kjent.
Beliggenhet
Adresse: Meltzers Gate 16B, 0257 Oslo
Sist endret: 20.07.2025 16:25
Logg inn for å kontakte annonsøren