Rom i bofellesskap Ibsens Gate 99E, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal12 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.10.2025
Betingelser
- Månedsleie5 625
- Inkludert Internett
- Depositum5 625
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Hvitevarer
- Møbler
- Terrasse
- Turterreng
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Stort lyst rom ledig i kollektiv
Er ferdig å studere og fått jobb i ny by, så mitt rom er ledig for en ny koselig leietaker fra 1. oktober!
Leiligheten er på to etasjer, med inngang i første etasje, stue, kjøkken, bad, garderobe og soverom i andre etasje, og 3 soverom og et bad i tredje etasje. Rommet som leies ut er i tredje etasje, og ny leietaker kan eventuelt kjøpe seng, skuffer under seng, skap, speil og kommode dersom ønskelig.
Du vil få eget stativ og skohylle i garderoben også, og deler bad med 1 annen person. Vi har også bod ute for feks utstyr.
Det er to buss-stopp samt bybanestopp inennfor gåavstand, og er 4 minutters gange unna Kronstad X, sammen sitt nye treningssenter.
Kollektivet består av 3 andre ryddige og sosiale jenter på 24 år og det er viktig for oss at du har de samme verdiene og kan bidra til et fint og ryddig kollektiv :-)
Du vil bli skrevet inn i stedet for meg i leiekontrakten, og vil ha mulighet til å si opp leieavtalen april hvert år for utflytting i juli.
Visningsinformasjon
ta kontakt for å avtale visning
Beliggenhet
Adresse: Ibsens Gate 99E, 5052 Bergen
Sist endret: 08.09.2025 21:19