Gå til hovedinnhold

Leilighet, 1 roms Slinningsgata 1, Ålesund


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal21 m2
  • Antall rom1 roms
  • Antall soveromAnnet
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 250
  • Inkludert Strøm, Internett
  • Depositum7 200
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Utfyllende informasjon

SENTRAL STUDENTLEILIGHET MIDT I ÅLESUND SENTRUM

Vil du bo i Ålesunds råeste studentbygg?

I de tidligere lokalene til First Hotel Atlantica, kan du nå leie leiligheten som gir deg alt du som student trenger.

Leilighetene er fra 21-25 m2 og oppleves som flotte, lyse og trivelige. Med en unik beliggenhet midt i Ålesund sentrum, har du tilgang til både transport, butikker, turområde, barer og restauranter i umiddelbar nærhet. Med bussterminalen rett over gaten, kommer man seg enkelt til og fra NTNU.

Leilighetene er ferdig møblert med splitter nye møbler, har eget bad og både strøm og internett er inkludert i prisen. Leilighetene deler kjøkken med et eget hyggelig spiseområde. Det er noe tilgang på utstyr, men beboer er selv ansvarlig for å ha utstyr man trenger til matlaging/bespisning og oppbevare dette. Man har også gratis tilgang til vaskerommet.
PS! Tillegg for ny overmadrass til seng på kr. 1500,- vil tilkomme.

LEDIGE ROM FRA 1.8:
H0318 (21m2) pris: 7250,-
H0218 (25m2) pris: 8250,-

Velkommen til Bo Coliving!
Utforsk vårt nettverk av høykvalitetsboliger spredt over 13 livlige byer, skreddersydd for studenter og unge voksne. Med over 1500 rom til utleie, har du muligheten til å velge å bo alene, med venner eller utforske nye bekjentskaper i våre hybelboliger.

Når du leier en bolig fra Bo Coliving, får du ikke bare et sted å bo, men også en Trivselsforsikring. Denne forsikringen gir deg den tryggheten du fortjener som leietaker, fordi din trivsel er vår høyeste prioritet. Vi jobber hver dag for å opprettholde trivsel, trygghet og forutsigbarhet for våre leietakere, fordi det er deg vi er her for.

Vårt fokus på grundig oppussing og nøye utvalg av leietakere sikrer trivelige fellesskap i våre sentrumsnære eiendommer. Fellesområdene er smakfullt møblert, og noen boliger tilbyr ekstra fasiliteter som treningsrom og badstue. Vi jobber kontinuerlig med vedlikehold og oppgraderinger av våre boliger. Hver by har til og med sin egen dedikerte vaktmester som står klare til å hjelpe deg med eventuelle henvendelser, og renhold kan enkelt bestilles etter avtale.

Kontakt oss gjerne for en visning og oppdag det mangfoldige utvalget vårt! Bo Coliving gir deg ikke bare et sted å bo, men en opplevelse og god oppfølging gjennom hele leieperioden. Vi ser virkelig frem til å høre fra deg!


Beliggenhet

Adresse: Slinningsgata 1, 6002 Ålesund


Annonse-ID: 330666
Sist endret: 31.03.2026 12:24

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026