Rom i leilighet Schøyens Gate 10B, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal69 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2025
Betingelser
- Månedsleie8 000
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Barnevennlig
- Fellesvaskeri
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Møbler
- Peis/Ildsted
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Utsikt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Ledig rom i 3 roms leilighet med nær beliggenhet til NTNU- Gløshaugen og Handelshøyskolen
Heisann
Jeg har akkuratt komt tilbake til Trondheim etter et år i utlandet på utveksling, og trenger en ny rommate å bo med for studieåret 2025/2026. Leiligheten ligger cirka 2 minutter unna både NTNU- Gløshaugen og Handelshøyskolen, så fantastisk beliggenhet for de fleste NTNU studenter. Det er omtrent en 15-20 minutter gåtur til Trondheim sentrum, men 5-10 minutter med buss, hvor nærmeste busstopp er like ved.
I leiligheten så finnes det to soverom, en stue, bad, adskilt kjøkken, parkeringsplass og en terrasse med utemøbler.
Soverommet som leies ut: 7,5 kvadratmeters soverom som inneholder 140cm seng, pult med kontorstol, kommode, nattbord og klesskap.
Badet har egen vaskemaskin, men det finnes ingen tørketrommel. Det følger med et tørkestativ til hver person.
Leiligheten følger med tre boder med god plass til lagring.
Litt om meg:
Jeg er 22 år gammel og kommer fra Bergen. Jeg har studert to år ved NTNU Handelshøyskolen i Trondheim, og har vært ett år på utveksling i USA. Nå skal jeg begynne på fjerde studieår, og planlegger å ta en mastergrad innen finans. Jeg er en sosial og omgjengelig person som liker å tilbringe tid med venner på fritiden. Ellers er jeg veldig fotballinteressert, og følger nøye med på Premier League. Målet er å finne en person som har mye av de samme interessene, som gjør det hyggelig å bo i lag med :)
Visningsinformasjon
Hvis man er interessert i visning så kan det arrangeres. Det kan skje ved fysisk visning, men hvis du ikke bor i Trondheim så kan visning ordnes over FaceTime.
Beliggenhet
Adresse: Schøyens Gate 10B, 7030 Trondheim
Sist endret: 05.07.2025 09:12