Rom i bofellesskap P. A. Munchs Gate 8, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal13 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra01.09.2025
Betingelser
- Månedsleie6 800
- Depositum12 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet

Fasiliteter
- Garasje/P-Plass
- Hage
- Hvitevarer
- Møbler
Utfyllende informasjon
Ledig rom i bofellesskap
Leier ut hybelen min fra og med september 2025 til og med juli 2026. Kan eventuelt leie ut ila. siste uken i august. Hybelen er fullt møblert med seng, skrivebord, minikjøleskap, klesskap og kommode.
I fellesarealene er alt også møblert. Stuen har to sofa og en TV. Kjøkkenet har mikrobølgeovn, vaskemaskin, vannkoker og brødrister. Doen er separert fra badet. Det er vaskemaskin i kjelleren av huset.
Kollektivet består av en gutt og en jente fra før som begge er trivelige å bo med. Kollektivet har også egne vaskerutiner for fellesarealer som bør opprettholdes.
Internett og strøm er ikke inkludert i leien.
Hybelen er svært sentral da den ligger 2 minutter unna Gløshaugen og NTNU Handels. Det er flere matbutikker i nærheten og gangavstand til sentrum. Det ligger kun 10 minutter fra Studentersamfundet. Det er også gode bussforbindelser både fra Lerkendal og Hesthagen.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for avtale av visning!
Beliggenhet
Adresse: P. A. Munchs Gate 8, 7030 Trondheim
Sist endret: 13.08.2025 21:18
Logg inn for å kontakte annonsøren