Leilighet, 2 roms Paulus' Plass 5A, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal43 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeKorttidsleie
- Ledig fra12.09.2026
Betingelser
- Månedsleie20 000
- Inkludert Strøm, Internett
- Depositum50 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hage
- Hvitevarer
- Delvis møblert
- Peis/Ildsted
Utfyllende informasjon
Klassisk 2-roms på beste Grünerløkka - Korttidsleie
Nydelig klassisk leilighet plassert midt på Grünerløkka med Birkelunden og Paulus Kirke som naboer. Her bor man i en rolig gate, men i umiddelbar nærhet til alt Løkka har å by på. Leiligheten har en fin og gjennomgående planløsning med gang, bad, soverom mot bakgård og kjøkken/stue, alt med generøs takhøyde. Stue med åpen kjøkkenløsning fra 2018 med komfyr og oppvaskmaskin. Stuen har en flott moderne vedovn som varmer godt om vinteren. Nytt bad pusset opp våren 2026. Soverommet ligger mot en stille, rolig bakgård og har en plassbygd seng med skuffer til oppbevaring. I tillegg har man bodplass med fryser i trappeoppgangen rett utenfor inngangsdøren.
Med egen forhage og utsikt rett på Paulus kirke er dette en av få leiligheter i dette området som ikke har innsyn, men grønne trær som møter deg året rundt. Beboere har også tilgang på felles takterasse og sittegruppe i forhagen. Leiligheten ligger ca 100m fra kollektivtransport med buss og trikkelinjer. Perfekt for enslige eller par. Internett inkludert.
NB: Bilder er tatt før utflytting. Møbler kan diskuteres og i noen grad tilrettelegges etter avtale. Bare spør:) Se liste under for møbler som følger med:
- Hvitevarer
- Fryseboks
- Hyllesystem på stue
- Seng med madrass og oppbevaring
- Kommoder i gang
- Klesstativ
Kjæledyr og innendørs røyking er ikke tillatt.
Ledig fra 10.09.26 - 31.12.26
Visningsinformasjon
Visning etter avtale.
Beliggenhet
Adresse: Paulus' Plass 5A, 0554 Oslo
Sist endret: 11.08.2026 10:54