Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Kongens Gate 65, Kristiansand S


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal58 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom2 rom
  • Etasje3. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2025

Betingelser

  • Månedsleie14 900
  • Inkludert Varmtvann
  • Depositum44 700
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Hvitevarer

Utfyllende informasjon

Nyoppusset delikat 2-roms leilighet med balkong og mulighet for p-plass

Leiligheten er nyoppusset og alle flater er tatt opp til flott standard. Stor åpen stue/kjøkken med direkte utgang på smal balkong med sol fra morgen til ettermiddag. Delikat nytt kjøkken med oppvaskmaskin, stekeovn, induksjon og frittstående kjøleskap/frys. Alle vegger er slette med tidsriktige farger. Gjennomgående ny enstavs-parkett. Dimmere på de fleste nye taklamper og spotter med varmhvitt lys.

Innhold:
Flislagt entre som går inn i stor stue og kjøkken. Store vinduer i stue med adkomst til egen balkong.
Delvis flislagt bad med dusj, ny servant, oppvaskmaskin og innfelt wc.
To soverom, begge inn mot stille bakgård. Begge soverom har stort skap med skuffer, hyller og heng.

Mulighet for å leie p-plass i bakgård.

Leieavtalen baserer seg på Husleieloven og avtalene inngås for 3 år. Leietaker er bundet i avtaleperioden, men kan hvert år avslutte avtalen den 01.08, gitt at oppsigelse er sendt til utleier innen 01.03. Leieoppstart er fra 1. august.

Det er ikke mulig å avslutte kontraktene 1.7 eller tidligere og vi har heller ikke avtaler med 3 måneders oppsigelse.

Nav garanti aksepteres ikke.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning.


Beliggenhet

Adresse: Kongens Gate 65, 4608 Kristiansand S


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 308993
Sist endret: 07.04.2026 16:31

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026