Rom i leilighet Frode Rinnans Veg 12, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i leilighet
- Areal15 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.07.2026
Betingelser
- Månedsleie7 750
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum15 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Balkong
- Bredbåndstilknytning
- Heis
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Møblert
- Parkett
- Terrasse
Utfyllende informasjon
Hyggelig romkamerat til min leilighet
Hei, søker en leietaker til et rom i leiligheten min.
Jeg er en student på 23 år som høsten 2026 påbegynner siste studieår. Min tidligere romkamerat er nylig ferdigstudert og flytter derfor tilbake til hjembyen. I den anledning har jeg et ledig soverom og er på utkikk etter en ny romkamerat.
Leiligheten ligger rett ved Moholt studentby og har en rekke matbutikker i nær omkrets. I tillegg er det kort avstand til busstopp. Dette egner seg bra for studenter, da det går busser direkte til Gløshaugen, Dragvoll og sentrum. I tillegg er det gå-/sykleavstand til begge for den mer aktive personen.
Leiligheten som du disponerer sammen med meg er ferdig møblert, med stor stue og kjøkken. Strøm og internett er også inkludert i leieprisen.
Ditt rom kommer også ferdig møblert med seng, lenestol, bokhylle og et stort klesskap, og god plass til skrivebord.
Litt om meg:
Jeg er en 23 år gammel mann som studere arbeids- og organisasjonspsykologi. Jeg er opprinnelig fra Tromsø, men har bodd i Trondheim siden 2022 og har trivdes svært godt i leiligheten. Ved siden av studiene er jeg en aktiv person, med særlig interesse for fotball og annen idrett. Derfor er det ofte sport o.l som vises på tv-en. Om dette høres ut som en god match håper jeg du tar kontakt!
Visningsinformasjon
Ta gjerne kontakt om du trenger mer informasjon.
Beliggenhet
Adresse: Frode Rinnans Veg 12, 7050 Trondheim
Sist endret: 28.04.2026 16:08