Gå til hovedinnhold

Leilighet, 3 roms Tenvikveien 33, Larvik


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal55 m2
  • Antall rom3 roms
  • Antall soverom3 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie12 000
  • Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
  • Depositum36 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Balkong
  • Barnevennlig
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Moderne
  • Møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Flott stilig leilighet på Tenvik med panorama sjøutsikt

Hei. Vi har en fin leilighet på Tenvikveien 33, Hvis det kan være av interesse kan jeg sende mer informasjon. Den er ledig fra 1.mai 2026. Mvh Ewa


Visningsinformasjon

Etter avtale


Beliggenhet

Adresse: Tenvikveien 33, 3264 Larvik


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 304764
Sist endret: 20.03.2026 21:25

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026