Gå til hovedinnhold

Hybel, 3 roms Jonsokveien 10B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal59 m2
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.07.2026

Betingelser

  • Månedsleie23 000
  • Inkludert Varmtvann, Internett
  • Depositum69 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Alarm
  • Balkong
  • Bredbåndstilknytning
  • Dyrehold tillatt
  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Ingen gjenboere
  • Moderne
  • Delvis møblert
  • Parkett
  • Rolig
  • Sentralt
  • Terrasse
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Nyoppusset 3-roms leilighet på Ekeberg – Hage, utsikt og rolig beliggenhet

Moderne 3-roms hybelleilighet til leie på Ekeberg. Leiligheten ble totalrenovert og ferdigstilt i 2022, og har en gjennomgående moderne standard. Den består av to soverom, stue, kjøkken og bad med vaskemaskin fra 2025.

Eiendommen ligger tilbaketrukket fra veien i et etablert og rolig boligområde, omgitt av grøntarealer og med utsikt over Oslofjorden og Oslo-by. Det er kort vei til kollektivtransport fra både Simensbråten og Ryen, med hyppige buss- og T-baneavganger. Det er i tillegg alltid elsparkesykler tilgjengelig i nærheten.

Fasiliteter og beliggenhet:
• Stor, solrik hage med flere sitteplasser
• Egen del av terrasse
• Mulighet for dyrking i egen hagedel
• Gratis gateparkering
• Kort vei til matbutikk og andre servicetilbud
• Nærhet til turstier, Ekebergparken, frisbeegolfbane og skiløyper vinterstid

Nabolaget er preget av rolige omgivelser og hyggelig bomiljø. Hagen passer godt til enten å nyte rolige kvelder, eller ha større selskap. Leiligheten er godt isolert, så strømutgiftene er forholdsvis lave.

Annet:
• Dyrehold tillatt etter avtale
• Leiligheten egner seg for 1–2 personer

Hunden vår er tidvis i hagen.

Ta gjerne kontakt for mer informasjon og visning.


Visningsinformasjon

Ta kontakt om du er interessert så avtaler vi visning.


Beliggenhet

Adresse: Jonsokveien 10B, 1182 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 301025
Sist endret: 29.04.2026 10:22

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026