2 rom i bofellesskap Sjøgaten 9, Bergen
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal40 m2
- Antall rom2 ledige rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra09.08.2026
Betingelser
- Månedsleie10 000
- Inkludert Strøm, Internett
- Depositum26 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Hvitevarer
- Møblert
Utfyllende informasjon
Sentral leilighet med 2 soverom og utsikt over byfjorden
Lys og romslig 2-roms bofellesskap – Strøm og internett inkludert
Velkommen til et hyggelig bofellesskap med to store og likeverdige soverom. Begge rommene er romslige og kan møbleres etter eget ønske, slik at du kan skape et hjem som passer deg.
Leiligheten har:
To store soverom av omtrent lik størrelse
Felles, romslig bad med egen vaskemaskin
Felles kjøkken med hvitevarer
Strøm og internett inkludert i husleien
Parkeringsmuligheter
Nydelig utsikt over byfjorden
Se bildene for et godt inntrykk av leiligheten. Det ligger også en videovisning i annonsen (eldre video).
Beliggenheten er svært sentral med bussforbindelser rett utenfor inngangsdøren og gode parkeringsmuligheter. Det tar kun ca. 7 minutter å gå til Bergen sentrum.
Du leier av Bergen Harbour Group, som består av selskaper innen eiendom, hotell, restaurant og servering. Vi har lang erfaring med profesjonell utleie, noe som gir deg en trygg og forutsigbar leieopplevelse.
Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål eller ønsker å avtale visning.
Visningsinformasjon
Ta kontakt vi hybel.no
Beliggenhet
Adresse: Sjøgaten 9, 5035 Bergen
Generell informasjon
Bergen Harbour Group skal være det foretrukne valget innenfor utleiemarkedet i Bergen. Målgruppen er alle som gjester Bergen, enten man er jobbreisende, fritidsreisende eller lokal – hos oss er alle velkomne.
Vi har fokus på gjestfrihet og den gode kundeopplevelsen, og legger vekt på at leietakerne våre skal oppleve oss som imøtekommende og serviceinnstilte. Vi jobber alltid med å bli bedre og å kunne tilby våre leietakere et godt tilbud.
Sist endret: 23.07.2026 16:07