Gå til hovedinnhold

Leilighet, 2 roms Nedre Markveg 31, Tromsø


Om boligen

  • BoligtypeLeilighet
  • Areal45 m2
  • Antall rom2 roms
  • Antall soverom1 rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.05.2026

Betingelser

  • Månedsleie9 500
  • Depositum18 400
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Garasje/P-Plass
  • Hage
  • Hvitevarer
  • Delvis møblert
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Leiighet med parkering sentral i Tromsø

Leies ut fra 1 mai 2026

- 2 roms leilighet (ca.45km2) til leie for 9.500,- i mnd (2 mnd. despositum)
Strøm kommer i tillegg. Det er vedfyring i leiligheta.
Det går en snarvei ned til Dramsveien til busstopp, så det er enkelt å komme seg til byen eller Uit uten bil.
- Ledig fra 1 mai, i nedre markveg i Tromsø.
- Visning kan skje når det passer for den som leier der nå. Bare send melding og skriv litt hvem du er, så får vi avtalt tid for visning.
Ønsker leieboere for langtidsleie.
Ikke lov å røyke i leiligheten.

English:
For rent from May 1, 2026

- 2 bedroom apartment (approx. 45km2) for rent for 9,500,- per month (2 months deposit)
Electricity is additional. There is wood heating in the apartment.
There is a shortcut down to Dramsveien to the bus stop, so it is easy to get to the city or Uit without a car.
- Available from May 1, in nedre markveg in Tromsø.
- Viewing can take place when it suits the person who rents there now. Just send a message and write a little about who you are, and we will arrange a time for viewing.

Want tenants for long-term rent.
No smoking allowed in the apartment.


Visningsinformasjon

Avtaler visning på melding


Beliggenhet

Adresse: Nedre Markveg 31, 9011 Tromsø


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 283697
Sist endret: 07.02.2026 23:23

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026