Gå til hovedinnhold

Rom i bofellesskap Reidulvs Gate 12, Trondheim


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal9 m2
  • Antall rom1 ledig rom
  • Etasje1. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie7 500
  • Depositum22 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    NAV-garanti
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Moderne
  • Møblert
  • Rolig
  • Utsikt

Utfyllende informasjon

Stor leilighet - Høy standard - Møblert kjøkken og TV-stue

ROM PÅ 9 KVM I JENTEKOLLEKTIV FRA 01.08.2026 - 3 mnd oppsigelsestid!

Velkommen til Reidulvs gate.

Med kort vei til solsiden og NTNU, en leilighet med høy standard, store romslige rom å boltre seg fast i - ligger alt til rette for at du skal ha en fin tid i Reidulvs gate.

Jeg ønsker å skape et ryddig og hyggelig kollektiv, og ønsker derfor leietakere som er ansvarsbevisste, vet å ta hensyn til andre og liker å ha det renslig rundt seg.

Om det er venner som vil flytte inn sammen er dette bare flott.

Her kommer dere til å boltre dere i stort kjøkken/spisetue, TV-stue og to store bad. Leiligheten er i nyere tid totalrenovert, og er fullt møblert foruten soverom.

Leiligheten ligger veldig sentralt ifht kollektivtransport, uteliv, festningen, Møllenberg, kino, treningssenter, dagligvare og shopping. Kun få minutter gange til søndagsåpen butikk.

Leietid er minimum 1 år.

Nevneverdige utføringer fra totalrenovering:
- 100% nytt el-anlegg
- 100% nytt vann- og avløpssystem
- Ny vannbåren varme i alle gulv, bergvarme
- Nytt balansert ventilasjonsanlegg i én etasje
- Nytt kjøkken med oppgraderte hvitevarer
- To nye og romslige bad. Hvert bad har egen vaskemaskin
- Kjøkken/spisestue er møblert med nytt stort spisebord og ekstra kjøleskap/fryseskap

Ta kontakt ved interesse.


Beliggenhet

Adresse: Reidulvs Gate 12, 7052 Trondheim


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 277628
Sist endret: 23.07.2026 11:03

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026