Gå til hovedinnhold
Bolig til leie

3 rom i bofellesskap Ladegårdsveiten 3, Bergen


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal14 m2
  • Antall rom3 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.10.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 950
  • Depositum17 900
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto
    Depositumsgaranti
Depositumsgaranti fra Tryg
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet

Fasiliteter

  • Bredbåndstilknytning
  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Sentralt

Utfyllende informasjon

SENTRALT I BERGEN – 3 soverom – 80 m² – Møblert – Hele leiligheten leies ut

4 roms leilighet i sentralt bergenshus i stille gatetun i idylliske Ladegården.

Ledig fra 01.okt.

2.etg: 80 kvm med 3 soverom. Hvert soverom leies ut for 8.950 pr rom. (26.900 samlet) Eventuelt samlet for 3 studiekamerater for 26.100. (8.700)

Bo sentralt og likevel som i "Gamle Bergen", i et av byens koseligste nabolag. Sandviken og Ladegården er et av byens mest idylliske strøk. Her kan du bo i en nyoppusset leilighet midt i Sandvikens gamle trehusbebyggelse.

Kjøkken med nye hvitevarer, bad med vaskemaskin og tørketrommel. Stue med sofa og 55" TV. Utsikt til koselig park på baksiden og til stille gatetun foran. Ingen biltrafikk i nærheten. Nærhet til byfjellene rett ovenfor. 15 min gange til Fisketorget. Busstopp rett i nærheten, med hyppige avganger til sentrum.

Leies ut fullt møblert kjøkken og stue og med senger i alle rom. Alt du trenger av kjøkkenutstyr og bestikk. Du trenger kun ta med sengetøy og en tynn overmadrass.
Wifi internett til en god pris hvis du deler med leiligheten under. Fiber er installert i huset og alt er klargjort for evt eget abonnement.

Husdyr ikke tillatt. Ikke røyk. 2 md depositum.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for visning.


Beliggenhet

Adresse: Ladegårdsveiten 3, 5033 Bergen


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 267357
Sist endret: 24.09.2026 11:17

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026