Leilighet, 2 roms Haukedalsbotn 78, Ulset
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal44 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra15.02.2026
Betingelser
- Månedsleie10 000
- Inkludert Internett
- Depositum20 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Hvitevarer
Utfyllende informasjon
Fin sokkelleilighet i Åsane
Trivelig hageleilighet på 44 kvm i rolig boligområde sentralt i Åsane. Leiligheten har stue, kjøkken, bad (nytt i 2019) og soverom. Det er også et disponibelt rom som har vært benyttet til soverom av tidligere leieboere. På kjøkkenet er det rikelig med skapplass og i gangen er det skyvedørsgarderobe med god plass til oppbevaring av klær og utstyr. Av hvitevarer er komfyr, kjøleskap m/frysedel og vaskemaskin. Internett er inkludert i leien. Nye laminatgulv ble lagt i 2026 (de gamle vises på bildet).
Kollektivtilbudet er godt og benyttes mye av husets øvrige beboere som jobber og studerer i retning sentrum. Buss nr 3 har holdeplass ca 100m fra huset med avgang mot sentrum hvert 10. minutt på dagtid. For ytterligere tilbud med svært god kollektivforbindelse i alle retninger er det 15 min å gå til Åsane terminal.
I Åsane er det rikelig med kjøpesentre og variert utvalg for shopping. Den turglade kan finne et rikt utvalg av stier og turveier i både skog og fjell i hele Åsaneområdet.
I huset bor et godt voksent par og en liten hund. Det går stort sett rolig for seg hos oss. Leiligheten passer for 1 person eller samboerpar. Evt bil må parkeres i offentlig vei der det som regel vil være plass.
Vi ønsker referanse fra tidligere leieforhold.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Haukedalsbotn 78, 5119 Ulset
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 15.01.2026 08:25
Logg inn for å kontakte annonsøren