Leilighet, 2 roms Chr. Michelsens Gate 2A, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal56 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje5. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.06.2026
Betingelser
- Månedsleie19 900
- Inkludert Oppvarming, Varmtvann
- Depositum59 700
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hvitevarer
- Ingen gjenboere
- Moderne
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Lys og romslig 2-roms med stort separat kjøkken, akonto oppvarming og vv
Leiligheten som blir ledig er en stor, lys og moderne 2-roms leilighet i en totalrenovert eiendom av 2018/2019. Den ligger i byggets 5 etasje. Bygget er uten heis.
Vinduene er store og slipper inn mye naturlig sollys, samt de har dype vinduskarmer.
Fin lys stue med store vinduer som slipper inn mye naturlig dagslys. I leiligheten er det et romslig soverom, hvor man får plass til stor dobbeltseng og kommoder og annet. Garderobeskap følger med. Soverom vender mot stille sidegate (Tromsøgata). Ikke noe innsyn i leiligheten.
Planløsningen er praktisk og det er separat, stort kjøkken med god skapplass, stor benkeplate og direkte utsikt over bakgården. Alle hvitevarer på kjøkken er inkludert.
Leiligheten kommer også med innvendig bod (lite rom for oppbevaring) i gangen.
Gang, bad og kjøkkengulv er flislagt og varmekabler, og i resten av leiligheten er det laminatgulv. Bad kommer med vaskemaskin. I leiligheten er det lagt inn balansert ventilasjon, det er moderne callinganlegg og radiatorer (fjernvarme).
Bakgården kan benyttes av våre leietakere etter sameiets regler.
Privatvisninger må avtales ved å sende melding via annosen med gi oss litt informasjon om hvem som ønsker leie leiligheten.
PS: I oppgitt husleie på 19.900,- er det akonto kr 750,- som går til oppvarming varmt vann og varme (radiatorer). Dette avregnes etter forbruk en gang per år. Boligleien er kr 19.150,- per måned.
------------------------------------------------------
Inkludert i oppgitt husleie:
Fjernvarme er inkludert i husleien og avregnes a-konto en gang per år
Egen bod
--------------------------------------------------
Diverse rundt våre kontrakter og betingelser:
Depositum på sperret depositumskonto er 3 x månedsleien
Depositumsgaranti (Tryg) er 4x månedsleien og det betales en garantikostnad på 15% som ikke refunders. Garanti varer i 3 år.
9 måneder bindingstid og 3 måneders oppsigelse
3 års kontrakter med mulighet for fornyelse
Røyking og dyrehold ikke tillatt
Leietaker tegner eget strømabonnement
Leietaker tegner eget abonnement med GlobalConnect kr 349,- per mndfor 100/100mbits (vi tar forbehold om at prisene vil endres)
Leietaker tegner egen innboforsikring
---------------------------------------------------
Litt om eiendommen og området
Eiendommen er oppført i 1934. Den er sentralt plassert ved Carl Berners plass og har fem etasjer.
Det er kort vei til servicetilbud som dagligvare, restauranter og bensinstasjon. 7 eleven ligger i 1 etasje. Carl Berner har fått seg en oppgradering de siste årene, og det er flere fine cafeer og matbutikker i umiddelbar nærhet.
Treningsstudioer og barnehager ligger i umiddelbar nærhet. Gangavstand til Akerselva, Tøyenbadet, Botanisk Hage, Torshov og Grünerløkka med alt de bydelene tilbyr av kulturaktiviteter, parkarealer og spisesteder. Det er også buss - og trikkeholdeplass rett ved eiendommen, og Carl Berners plass er et kjent knutepunkt i kollektivtransporten i Oslo.
Beliggenhet
Adresse: Chr. Michelsens Gate 2A, 0568 Oslo
Generell informasjon
SKB Eiendom AS er et eiendomsselskap i kontinuerlig vekst og utvikling. Som eiere av en rekke nærings og bolig eiendommer er vårt fokus profesjonell utleie, forvaltning, og utvikling av vår eiendomsmasse, samt kjøp og salg av eiendom. Våre eiendommer er plassert i Oslo, Bergen, Sarpsborg, Asker, Lillestrøm, og Moss.
SKB Eiendom AS eies av Stiftelsen Kaare Berg.
Se vår nettside: www.skb.no for mer informasjon om oss.
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 16.04.2026 15:16
Logg inn for å kontakte annonsøren