Leilighet, 3 roms Hagegata 48, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal38 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- Etasje3. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.12.2021
Betingelser
- Månedsleie18 000
- Inkludert Internett
- Depositum40 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
14 % av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Møblert
Utfyllende informasjon
Leilighet ved Tøyen torg
Leilighet på Tøyen til utleie i ett år, helst fra 1. desember 2025 og frem til 1. januar 2027, med mulighet for forlengelse.
Leiligheten har 2 soverom, 1 bad og en felles stue- og kjøkkenløsning. Leiligheten kommer til å bli leid ut møblert. Internett er inkludert i leien, men ikke strøm.
Kjøkkenet/stuen består av et koselig spisebord og en hyggelig sofakrok. Her er det kjøleskap, fryser, komfyr, mikrobølgeovn, TV og oppvaskmaskin til disposisjon. Leiligheten ble pusset opp i 2016 og har et fint og praktisk bad med vaskemaskin.
Beliggenheten er sentral, rett ved Tøyen Torg, hvor man finner dagligvareforretninger, restauranter, bakerier, apotek og bibliotek. Det tar ca. 25 minutters gange fra leiligheten til Oslo sentrum og Tøyen T-banestasjon korresponderer med alle T-banenlinjene i Oslo som gjør det enkelt å komme seg dit man ønsker.
Dersom du ønsker en visning ber jeg deg om å sende meg en melding hvor du forteller om deg selv og din jobbsituasjon. Det er ønskelig med visninger allerede helgen 14. til 16. november, da jeg er i Oslo på det tidspunktet.
Beliggenhet
Adresse: Hagegata 48, 0653 Oslo
Sist endret: 08.11.2025 09:21