4 rom i bofellesskap Gregus Gate 8, Trondheim
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal18 m2
- Antall rom4 ledige rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.08.2026
Betingelser
- Månedsleie7 400
- Inkludert Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum22 200
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Moderne
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
Utfyllende informasjon
4 rom ledig (av 5) i jentekollektiv på Lademoen. God standard. Sentralt. Nære Solsiden. Nære bussfordindelse.
Lys og fin leilighet bestående av totalt 5 rom (hybler/rom i bofellesskap), felles kjøkken, 2 bad, vaskerom og en stor loftstue. Sentralt plassert leilighet, nære Solsiden og Trondheim sentrum.
Rom 1, 2, 4 og 5 blir ledig fra 1. august 2026 (evt. 1. juli hvis ønskelig). (se bilder)
Rom 3 er utleid til en hyggelig og omgjengelig jente (student) som flyttet inn i januar 2026.
Vi ønsker å etablere et hyggelig jentekollektiv, så vi søker seriøse/rolige jenter til rommene som blir ledige, for et godt bomiljø for alle.
Pris på rom 1: Kr 7 100,-
Pris på rom 2, 3 og 5: Kr 7 400,-
Prisdifferanse pga. litt ulik romstørrelse og/eller plassering i huset.
Rommene er godt over snittet i størrelse.
Leiligheten ble innvendig oppusset for noen år siden, og har derfor en gjennomgående god standard. Bl.a. kan nevnes ny kjøkkeninnredning med downlights, integrert komfyr, nytt bad, nytt balansert ventilasjonsanlegg (gir godt inneklima). Det er også installert et heldekkende brannvarslingsanlegg i bygningen, som er betryggende for alle beboerne dersom noe uforutsett skulle skje.
Bygningen har en meget sentral beliggenhet, i en rolig gate uten gjennomgangstrafikk. Trådløst bredbånd og abonnement på kabel-TV inkludert i leien. Husdyr er ikke tillatt.
Send oss gjerne en melding med litt informasjon om deg selv, og hva du studerer/jobber med, så tar vi kontakt for å avtale visningstidspunkt. Enten ved oppmøte eller via FaceTime.
HYBLENE/ROMMENE
Det er klesskap, persienner og panelovner på rommene, ellers umøblert. Innredning ut over dette som man ser på bildene, tilhører dagens beboere. Rommene er ganske store i forhold til mye annet på leiemarkedet.
KJØKKEN
Kjøkkeninnredningen er fra 2017, og har integrert komfyr med komfyrvakt, avtrekksvifte, 1 kjøleskap + 1 kjøleskap/fryser, oppvaskmaskin og godt med skapplass. Det finnes også en ekstra fryser på loftet. Kjøkkenet er utstyrt med kjøkkenbord og 5 stoler.
BAD/VASKEROM/WC
Det er 2 bad i leiligheten. Det ene badet er på loftet og det andre badet er i 2. etg. Leiligheten har eget vaskerom på loftet, som er utstyrt med vaskemaskin.
LOFTSTUE
Leiligheten har en stor felles stue på loftet, møblert med sofa/bord.
STRØM
Strøm er ikke inkludert i leien. Boenhetene har egen strømmåler hvor kostnaden deles likt mellom disse fem rommene.
LEILIGHETEN HAR MEGET SENTRAL BELIGGENHET:
5 minutter å gå til Solsiden/Nedre Elvehavn, hvor man finner kjøpesenter og restauranter
2 minutter å gå til nærbutikk/postkontor (Bunnpris)
2 minutter å gå til bussholdeplass (Vanlig+Flybuss)
15 minutter å gå til Trondheim sentrum
15 minutter å gå til Bakklandet
PARKERING
Trondheim Kommune har soneparkering i området.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Gregus Gate 8, 7067 Trondheim
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 09.04.2026 19:50
Logg inn for å kontakte annonsøren