Rom i bofellesskap Westye Egebergs Gate 2, Oslo
Om boligen
- BoligtypeRom i bofellesskap
- Areal13 m2
- Antall rom1 ledig rom
- Etasje2. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.10.2024
Betingelser
- Månedsleie8 500
- Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett, Kabel-/Digital-TV
- Depositum24 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
NAV-garanti
Depositumsgaranti
Samme sikkerhet til kun
15% av depositumsbeløpet
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Fellesvaskeri
- Hage
- Heis
- Hvitevarer
- Kabel-TV
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Terrasse
- Utsikt
Utfyllende informasjon
Rom med eget kjøkken. Stor takterrasse med utsikt over hele Oslo og Oslofjorden
Velkommen til en oase midt på St.Hanshaugen med kort vei til alt.
Her har du en liten men innholdsrikt rom som nærmest ligger i en park. Selv om man bor midt i "gryta" er det ingen støy fra byens larm. Man våkner opp til fuglekvitter og med utsikt over flotte grøntområder.
Her kan du sette deg foran de store vinduene og nyte frokosten eller ta med med deg morgenkaffen opp på den fantastiske takterrassen med utsikt over hele Oslo med fjorder og "fjell".
Takterrassen en nyoppusset og perfekt for avslapning eller som Norges beste hjemmekontor. Den er kjempestor og flott og med masse muligheter, om man vil ta frokost, lunsj eller middag eller bare finne seg en lun og skjermet krok for å lese en god bok eller sole seg litt.
Området rundt sameiet er også fantastisk med store grøntområder og noen få minutters gange ned til Vulkan og Mathallen... ta gjerne snarveien gjennom den koselige "Kjærlighetsstien"...
Grøntområdet (parken) som omkranser sameiet er utrolig flotte med buldrestein (utendørs klatrevegg) lite grillområde med lekeplass og løkkefotball. Alt perfekt for late eller aktive dager rett utenfor inngangsdøren.
Rommet/"hybelen" har eget hybelkjøkken og er ferdig møblert. Svært behagelig sofa og TV. Sofaen kan på ett par sekunder gjøres om til en behagelig seng (140 cm bred), med springfjærer. Her sover du godt helt til morgenen.
Badet ble oppusset i 2024, og deles med to andre hyggelige jenter. Det er også to felles boder, en stor i kjelleren og en liten ved takterrassen (perfekt for solsenger ol.)
Felles entre med mulighet for å henge fra seg ytterklær og sko, evt ta med inn i egen gang. I den egne gangen er det ett innbygd klesskap og stort speil.
Ellers følger det med sofa/seng bord, klesskap, kommode, liten pult og kontorstol + to ekstra stoler.
Vinduskarmen er stor og god og man kan ha masse planter eller urter der, eller bare kaffekoppen ...
Velkommen til denne flotte hybelen!!
Leie er kr 8.500 inkl. strøm, varme, vann, internett og TV kanaler.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for visning
Beliggenhet
Adresse: Westye Egebergs Gate 2, 0177 Oslo
Sist endret: 10.08.2026 17:46
Logg inn for å kontakte annonsøren