Gå til hovedinnhold

2 rom i bofellesskap Ole Vigs Gate 13B, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeRom i bofellesskap
  • Areal8 m2
  • Antall rom2 ledige rom
  • Etasje2. etasje
  • LeieperiodeKorttidsleie
  • Ledig fra19.06.2025

Betingelser

  • Månedsleie8 000
  • Inkludert Strøm, Oppvarming, Varmtvann, Internett
  • Depositum8 000
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hvitevarer

Utfyllende informasjon

Kortidsleie i Juni og Juli - Meget sentralt og fin leilighet!

NB! Kun korttidsleie i juni og juli måneden! Hyggelig og supersentral leilighet bestående av 4 soverom med tilgang til felles kjøkken og bad. Kjøkkenet er fra Juni 2020. Et splitter nytt bad og 2 toaletter ble oppusset i mai 2023. Stuen har blitt gjort om til et stort soverom, og leiligheten har derfor ingen stue som fellesområde.
Leien inkluderer varmtvann, strøm (opp til 3000kr i måneden), Kabel TV/internett (fibernett) og hvitevarer (kjøleskap, ovn, oppvaskmaskin og vaskemaskin).

Soverom 1:(8 kvadrat - UTLEID)

Soverom 2: (12 kvadratmeter. Pris 9200kr - inkluderer stor seng, bord , stol og klesstativ)

Soverom 3: (8 Kvadratmeter - UTLEID)

Soverom 4:(8 Kvadratmeter - Ledig fra 2.juli - inkluderer seng, kommode, bord, stol)

Leiligheten ligger supersentralt til i en rolig sidegate av Bogstadveien, en av norges mest populære gater! Her finnes all slags butikker, restauranter, kaféer og kollektivtransport i umiddelbar nærhet. Treningsstudio, parker, Colosseum kino, helsetjenester ++ "ALT" i nærområde! Dette er for deg som ønsker å bo sentralt men i en rolig gate.

Ønsker leietakere som tar vare på leiligheten som om den var deres egen. Studenter oppfordres også til å ta kontakt. Ingen røykere.

Visninger: Vennligst gi beskjed når du ønsker å komme på visning! Rommet blir leid ut fortløpende.

Ta gjerne kontakt ved interesse eller spørsmål.

Ser frem mot å høre fra deg.


Beliggenhet

Adresse: Ole Vigs Gate 13B, 0366 Oslo

Annonse-ID: 244293
Sist endret: 20.06.2025 20:23

Logg inn for å kontakte annonsøren