Leilighet, 3 roms Løvesvingen 11, Kvaløysletta
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal85 m2
- Antall rom3 roms
- Antall soverom2 rom
- EtasjeSokkel
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.04.2026
Betingelser
- Månedsleie18 000
- Inkludert Internett
- Depositum54 000
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Garasje/P-Plass
- Hvitevarer
- Terrasse
Utfyllende informasjon
85kvm 3-roms LEILIGHET
85kvm 3-roms LEILIGHET
Bad (8,7 kvm) med dusj eller badekar (valgfritt), utvendig sportsbod (5 kvm), en innendørs bod (2,8 kvm), vindfang (2,6 kvm), gang (11,4 kvm), utvendig privat terrasse (20 kvm) og parkering. Hvitevarer inkludert: komfyr, oppvaskmaskin og fryser.
Røyking og dyr er ikke tillatt. NAV garanti er ikke ønsket.
Teknisk: ventilasjonsanlegg med varmegjenvinning. Varmekabler i alle gulv med varmestyring på eget programeringsdisplay med mulighet å bestemme oppvarming time for time og bortreist/ komfort for hvert rom. Sentralstøvsuger. Leiligheten er godt isolert og lydisolert. Innvendig spredenett til data. Seriekoblet brannvarsling samt etasjevarsling på APP om status. Airthings luftkvalitet måling som viser luftkvalitet fortløpende. Radon måling er foretatt og Godkjent luftkvalitet.
Egen strøm måler og strømavtale, der du betaler etter eget forbruk.
Fibertilkoblet internett abonnement. God mulighet for hjemmekontor.
Kort vei til: lekeplasser, barnehage, barne- og ungdomsskole, vgs, idrettspark, butikk, skianlegg og rulleskiløype, turterreng med opparbeidede stier, og ett godt kollektivtilbud med ekspress til UNN og UiT Norges Arktiske Universitet morgen/ ettermiddag. Nærhet til sjø og fjell. Området er familievennlig og rolig. Leiligheten er omsluttet av en vakker inngjerdet hage med Labrador rosehekk, bærbusker og beplantning.
Dersom interesse, skriv noen ord om deg selv og send dette på epost.
Visningsinformasjon
Ta kontakt for å avtale visning.
Beliggenhet
Adresse: Løvesvingen 11, 9104 Kvaløysletta
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 28.01.2026 18:54
Logg inn for å kontakte annonsøren