Leilighet, 2 roms Bergensgata 10B, Oslo
Om boligen
- BoligtypeLeilighet
- Areal32 m2
- Antall rom2 roms
- Antall soverom1 rom
- Etasje1. etasje
- LeieperiodeLangtidsleie
- Ledig fra01.09.2026
Betingelser
- Månedsleie19 500
- Inkludert Varmtvann, Internett
- Depositum58 500
-
Godtatt sikkerhet
Depositumskonto
Fasiliteter
- Bredbåndstilknytning
- Hage
- Hvitevarer
- Moderne
- Møblert
- Parkett
- Rolig
- Sentralt
- Vaktmester-/ Vektertjeneste
Utfyllende informasjon
Lekker og moderne 2-roms på Bjølsen – fullt møblert – 1 års leie
Pen og moderne 2-roms leies ut for 1 år. Ønsket innflytting er mellom 1. og 15. september, men dato kan avtales nærmere etter dialog med aktuell leietaker.
Leiligheten fremstår som moderne og svært velholdt og er pent møblert med alt man trenger for en praktisk og behagelig hverdag – fra seng og sofa til kjøkkenutstyr, skapplass, hvitevarer og smart-TV. Den leies ut komplett møblert og er klar for innflytting – du trenger kun å ta med personlige eiendeler.
Gjennom god planløsning og med over snittet høy takhøyde så føles rommene ekstra luftige og behagelige. Leiligheten er moderne og byr blant annet på:
- Balansert ventilasjon som sørger for frisk luft døgnet rundt
- Philips hue 3 spotlight's med dimmer i stua som også kan styres med app å gi opptil 14.000 fargekombinasjoner
- Stort kjøleskap, komfyr med induksjonstopp, oppvaskmaskin og vaskemaskin
- Har nylig oppgradert leiligheten med en 42" Philips Ambilight smart-TV
- Prosjektor og lerret følger også med, perfekt for filmkvelder og en ekstra hyggelig stueopplevelse
Videre er det tilstrekkelig med sengeplasser da sengen på soverommet kan gjøres om fra enkelt- til dobbeltseng og i stua finner du en kvalitetssofa fra Bolia.
Borettslaget er velholdt og har vaktmestertjeneste som bidrar til pene og ryddige fellesarealer.
Nabolaget er superkoselig. Stor og fin hage i bakgården i nærheten av Bjølsen-parken og leiligheten ligger like ved Bjølsen Bakeri. I nærområdet finner du også noen trivelige kafeer, restauranter, butikker og flere dagligvare-aktører. Storo senteret og Odeon kino er ikke mer enn10-15 minutters gange unna. Busstoppet er kun 100 meter herfra og tar deg til sentrum på ca 12 minutter.
Pris er 19 500 kr. per måned med 3 måneders depositum. Internett og varmtvann er inkludert og strøm kommer i tillegg. Jeg ønsker å leie ut til 1-2 personer.
Ta gjerne kontakt via Hybel.no dersom du er interessert eller har spørsmål.
Visningsinformasjon
Visning etter avtale.
Beliggenhet
Adresse: Bergensgata 10B, 0468 Oslo
Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at
leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen
bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med
signering av leiekontrakten.
Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting.
Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en
annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.
Sist endret: 02.08.2026 00:28