Gå til hovedinnhold

Hybel, 1 roms Iduns Gate 1C, Oslo


Om boligen

  • BoligtypeHybel
  • Areal8 m2
  • EtasjeIkke spesifisert
  • LeieperiodeLangtidsleie
  • Ledig fra01.08.2026

Betingelser

  • Månedsleie8 500
  • Inkludert Varmtvann
  • Depositum25 500
  • Godtatt sikkerhet Depositumskonto

Fasiliteter

  • Hvitevarer
  • Møblert
  • Peis/Ildsted
  • Rolig
  • Sentralt
  • Turterreng

Utfyllende informasjon

Koselig hybel i 4-roms leilighet midt i Oslo sentrum

Jeg har en koselig hybel i en pen 4-roms leilighet fra 1890. Leiligheten er på 76 m2 i klassisk stil med nytt bad og kjøkken fra 2019. Den er i et stille, lukket og vakkert beplantet gårdsrom. Jeg er mye borte på reiser, derfor leier jeg ut en hybel. Hybelen er på 8 kvm og har en egen gang med nærhet til bad.

Hybelen er møblert med seng, bord og egen "walk-in" garderobe.
Rommet har nå en 120 cm dobbeltseng. Det er inkludert i leien. Om det er egne møbler som ønskes så finner vi en løsning på det.

Leien inkluderer varmtvann. Strømregning og bredbånd blir delt på de som bor der. Vi har også en helt ny vedovn i leiligheten som kan brukes på vinteren. Det er varmekabler på bad og kjøkken som også kan benyttes.

Leiligheten har alle hvitevarer som trengs, fra vaskemaskin til oppvaskmaskin. Det er mulig å oppbevare noen personlige ting i kjøkken og baderommet etter avtale.

Gården har en meget sentral beliggenhet i Oslo sentrum med et vakkert beplantet gatetun utenfor også. Mellomgård og bakgård er sjarmerende og stille.

Leilighet ligger i bydel Grünerløkka, men befinner seg like på grensen til St.Hanshaugen på Fredensborg og ved Torggata. Den ligger ved Akerselva og det vernede området Damstredet med sin idylliske småhusbebyggelse.

Det er 3-10 minutters gangavstand til Mathallen, Karl Johan, Grünerløkka og Oslo S. Rett ved finnes flere parker og turmuligheter langs Akerselva. I området finnes alt av caféer, kinoer, spise- og utesteder og butikker. Konsertsteder som Vulkan, Blå, Rockefeller og Sentrum Scene er i gåavstand. OsloMet, Arkitektur- og designhøgskolen og Kunsthøgskolen er også i nærmiljøet.

Denne sentrale plasseringen gjør at man sparer penger på kollektiv transport og drosjer. Buss 34 og 54 går rett utenfor og det er ikke langt unna to sentrale trikkestopp og T-banestoppet "Stortinget" ved Akersgata.


Visningsinformasjon

Ta kontakt for å avtale visning


Beliggenhet

Adresse: Iduns Gate 1C, 0178 Oslo


Viktig informasjon om strømavtale ved kontraktsinngåelse
Hvis leiekontrakten opprettes og signeres via Hybel, og det er avtalt at leietaker skal tegne egen strømavtale, er det et krav at avtalen bestilles fra en av våre kommersielle samarbeidspartnere i forbindelse med signering av leiekontrakten. Dette gjøres for å sikre at leietaker har en strømavtale ved innflytting. Avtalen har ingen bindingstid, og leietaker står fritt til å bytte til en annen strømleverandør etter at kontrakten har startet.


Annonse-ID: 208767
Sist endret: 20.06.2026 15:46

Logg inn for å kontakte annonsøren

Om Hybel

Hybel tilbyr en markedsplass for utleie av bolig samt et komplett forvaltningssystem for utleie av bolig og næringseiendom. Hybel tilbyr blant annet digital opprettelse og signering av leiekontrakter og overtakelsesprotokoller, utleieforsikring, innboforsikring, fakturering av leie, opprettelse av depositumskonto, depositumsgaranti, kredittsjekk og ID-verifisering av leietakere.

Hybel Logo © Hybel AS 2026